Exuviance Age Reverse

Written by: admin Date of published: .

exuviance

Merkezimizde Exuviance Age Reverse ürünleri kullanılmaktadır.

Exuviance® AGE REVERSE, kozmetik dermatoloji alanında dünya çapında lider olarak tanınan araştırmacı dermatologlar Dr. Van Scott ve Dr. Yu tarafından geliştirilmiştir.

Dr. Van Scott ve Dr.Yu glikolik asitleri 1970’lerin başında keşfeden ve kozmetik dünyasına tanıtan bilim adamlarıdır. AHA ve PHA’ ların güçlü etkilerini kanıtlayan ve gözle görülür sonuçlara sahip çok sayıda klinik çalışma, 200’e yakın patent ve saygın dermatoloji dergilerinde yayımlanan makalelere sahiplerdir.

Exuviance® AGE REVERSE, cilt üzerinde birçok etkiye sahip güçlü formülasyonu ile yaşlanmanın tüm belirtilerini hedef alır ve rahatlıkla fark edilebilir genç bir görünüm sağlar.

Exuviance® AGE REVERSE, cildin sıkılaşmasına, renk ton farklılıklarının giderilmesine, cilt yüzeyinin pürüzsüzleştirilmesine, genç cilt dokusunun oluşturulmasına ve leke oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Yenilenen formüllerinde kullanılan aktif içerikler ile şimdi EXUVIANCE serisi daha etkin ve kapsamlı bakım sunuyor.

Exuviance® AGE REVERSE yaratıcıları tarafından geliştirilen AGE REVERSE, AHA/PHA, Maltobionik Asit ve NeoGlukozamin içerikleri ile klinik çalışmalarla kanıtlanmış güçlü bir komplekstir. Herbiri farklı etkilere sahip içerikler, en iyi sonucu elde etmek için güçlü bitkisel ekstreler ile sinerjik olarak tasarlanmıştır. EXUVIANCE AGE REVERSE, kollajen ve cilt dokusunun destek yapısını yeniler, çevresel hasar ve oksidatif stres ile mücadele ederek, hücrelerin zarar görmesini engeller.

FARK EDİLEBİLİR SONUÇLAR !!!

Cildin yaşlanma sürecini kontrol altına almak için dermatologlar tarafından geliştirilen Exuviance® AGE REVERSE; elastikiyet kaybı (sarkma), derin kırışıklık görünümü ve düzensiz cilt lekeleri gibi yaşlanma belirtilerinin giderilmesinde klinik etkinliğe sahiptir. Sadece 4 haftalık kullanımı sonucunda dahi, cilt gerginliğindeki artış, çizgi ve kırışıklıklarda azalma, cilt lekelerinde ki hafifleme fark edilir. 12 ve 16 hafta sonra ise inanılmaz sonuçlar görülebilmektedir. Gerçekten genç görünen bir cilt!

4 haftalık EXUVIANCE AGE REVERSE kullanım sonucunda;

  • %94 daha sıkı ve gergin bir cilt
  • %96 genç görünen ve hissedilen bir cilt
  • %92 çizgilerde dikkat çekici azalma
  • %87 yaşa bağlı cilt lekelerinde azalma

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Yorum Yaz