AN Estetik, 5 Altın Kural

Written by: admin Date of published: . Posted in Blog, Theme Framework, Web Development

Yolda yürürken herkesin dikkatini çekmek, bir ortama girdiğinizde bütün bakışların size çevrilmesini mi istiyorsunuz.

AN Estetik sizler için 5 altın kuralı açıklıyor.

Gülümseyin

Bir insanın yüzünü gülümsemeden daha fazla aydınlatan bir şey yoktur. Gülümsemek çekicidir. Size has bir havanız olsun istiyorsanız, kendinize has gülümsemenizi yüzünüzden eksik etmeyin. Yapmacık gülümsemelerden kaçının, doğal davranın. Aşırıya kaçmayın.

 

Kendinize Güvenin

Akıllı ve kendinden emin insanlar her zaman çekici ve seksi bulunurlar. Kendinize güvenmek hayatın her alanında önünüzde birçok kapının açılmasını sağlar. Yeni insanlardan, kalabalık bir ortamda bir şeyler anlatmaktan, insanları güldürmekten çekinmeyin.

Her Zaman Dik Durun

Bu madde güven maddesiyle ilgili. Kendinize güvenin ve bu güveni bedeninize, duruşunuza yansıtın. Her zaman dik durun. Bu sizi daha uzun, daha ince ve kendinizden çok daha emin gösterecektir.

 

İyi Giyinin

Nasıl giyindiğiniz önemlidir. Mutlaka çok pahalı ya da gösterişli kıyafetler giymeniz gerekmez. Çekici olmak için size yakışanı giymeye çalışın.Temiz ve iyi görünen kıyafetleri tercih edin. Size yakışan konusunda kararsızsanız bir bilene danışın, biraz moda dergisi karıştırmak da görsel zevkinizin gelişmesi açısından yararlı olacaktır.

 

Tembellik Yapmayın, Kendinize Zaman Ayırın

Saçınıza, cildinize, eğer tercih ediyorsanız makyajınıza özen gösterin. Bedeninize gösterdiğiniz ilgi ve bakımın karşılığını mutlaka alırsınız.

 

Etiketler:

Geri Bildirim gönder...

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Yorum Yaz